Stosunek w 10 dniu cyklu - czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Witam,
miesiączki ostatnio miałam 28, 29, 25, 25 dnia miesiąca, a ostatnią 27 stycznia, już 5 lutego współżyłam z narzeczonym, to był 10 dzień cyklu i po 2 dniach miałam wrażenie, że doszło do owulacji (jajeczkowania), ponieważ to odczuwam. Jeśli narzeczony skończył we mnie, to jest duże prawdopodobieństwo, że zajdę w ciążę.

Dzień dobry!
Plemniki żyją do 3 dni. Prawdopodobieństwo ciąży jest więc w Państwa przypadku spore.
Z poważaniem