Stosunek przerywany w 20 dniu cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam!Mam nieregularne miesiączki,wczoraj t.j 20 dnia cyklu (śluzu miałam bardzo dużo)więc możliwe że miałam owulację;współŻyłam z mężem bez zabezpieczenia.Mąż skończył na zewnątrz ale część spermy splyneła po moim brzuchu do pochwy.Jest możliwe że w ten sposób dojdzie do zapłodnienia?Mam cykle 27-32dniowe.Dodam że mamy dwoje dzieci,malutkich także nie uśmiecha mi się trzecie.No ale...od przybytku głowa nie boli.Jest duże ryzyko?Serdecznie dziękuję za odpowiedź:)

Wątpliwości rozwiąże test ciążowy.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl