Możliwość zapłodnienia po stosunkach przerywanych

Mam 19 lat, mam nieregularne miesiączki, w Czerwcu miałam cykl 27, w lipcu zaś 20 dniowy, w sierpniu 23. Teraz ostałam okresu 13.08.2014, współżyłam z chłopakiem rano, natomiast wieczorem dostałam okresu, był to stosunek przerywany. Następne współżycie nastąpiło 16 w 4 dzień okresu doszedł we mnie, następny stosunek był 18,dzień po miesiączce,która trwała 5 dni i również zakończył we mnie dwukrotnie po małej przerwie jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w tym wypadku

Radzę zastanowić się nad stosowaniem odpowiedniej antykoncepcji. Ryzyko, które Państwo podejmują aktualnie jest bardzo duże. Jeśli nie planują Państwo dziecka, proszę zastanowić się, czy warto tak ryzykować.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl