Czy jest możliwe, że dziecko ma wadę wrodzoną?

Witam serdecznie. Jestem w piątym tygodniu ciąży, przez cały dotychczasowy okres ciąży jak i przed brałam duże dawki wit a, wynosiły one 5000ui dziennie. Juz ich nie stosuje. Jakie jest prawdopodobieństwo ze moje dziecko moze mieć wadę wrodzona?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka postać witaminy a była podawana i jaki cel? Jest pewien stopień ryzyka lecz narazie spokojnie nalezy czekać do pierwszych badań usg