Czy jest możliwe, że moja partnerka zaszła w ciążę?

Witam. Wczoraj uprawialiśmy seks z dziewczyna po uprzednim seksie oralnym zakończonym wytryskiem. Później dokładnie umyłem penisa samą wodą, lecz gdy zakładałem prezerwatywę na stojące prącie to najpierw założyłem ją odwrotnie na sam czubek penisa. Niestety zamiast wziąć nową po prostu odwróciłem tą źle założoną i spenetrowałem partnerkę. Moje pytanie brzmi: jak duże jest prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna zaszła w ciążę? Dodam tylko, że moja partnerka miesiączkuje nieregularnie, okres powinna mieć za około tydzien bądź dwa. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Wojciech Zygmunt

Prawdopodobieństwo oczywiście jest. Nie można określić procentowo jakie, ale na pewno niewielkie. Proszę nie popełniać takich błędów z prezerwatywą na następny raz. Jeżeli partnerce będzie spóźniał się przewidywany okres o około tydzień lub dwa, polecam wykonać test ciążowy, który wszystko wyjaśni. Pozdrawiam i życzę zdrowia.