Czy jest możliwe, że wystąpi owulacja lub miesiączka?

Proszę o pomoc, mam 31 lat i nigdy nie miesiączkowałam naturalnie, tylko dzięki lekom na wywołanie. Mój lekarz mówi, że sam nie wie, co mi jest tak naprawdę. Przepisał mi również lek na wywołanie owulacji, bo bardzo chcę zajść w ciążę. Ostatnią miesiączkę miałam 19 grudnia i do dzisiaj jej nie mam, w ciąży natomiast nie jestem.
Niedawno zaczęłam zażywać lek na wywołanie owulacji przez 5 dni, nie mając miesiączki i bez dalszej konsultacji lekarza, czuję tylko kłucie w jajnikach, zrobiłam test owulacyjny, ale wyszedł negatywny. Czy jest możliwe, że wystąpi owulacja lub miesiączka?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!

Moim zdaniem najpierw powinno się poszukać przyczyny Pani braku miesiączki i ustalenie czy w ogóle jest możliwość zajścia w ciążę i jej utrzymania, a nie podawania Pani leków.
W opisanej przez Panią sytuacji trudno jest mi powiedzieć, czy i kiedy wystąpi owulacja i miesiączka.

Z poważaniem