Czy jest możliwość wpadki?

6 tygodni temu kochałam się z moim chłopakiem, ale tylko przez chwilę, ok. 1 minuty, bez zabezpieczenia. Chłopak mówił, że nie miał wytrysku. Bardzo się boję, że wpadliśmy.

Parę dni po stosunku dostałam okres, tak jak powinno być i teraz też mi się nie spóźnia. Ale czy jest możliwość wpadki?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Natomiast w Pani przypadku, kiedy nie doszło do wytrysku oraz nie ma żadnych objawów związanych z ciążą jej ryzyko jest bardzo małe. Aby się upewnić, może Pani wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam