Jakie może być prawdopodobienstwo, że wpadliśmy?

Strasznie się boję, iż mogliśmy wpaść. Chociaż wydaje mi się, że prawdopodobieństwo jest niewielkie. Otóż miesiączki mam praktycznie co 30 dni, jak narazie nie zdarzyło mi się, żebym miała wcześniej, jednak zdarzało się, że nie miałam w ogóle przez stres albo chorobę. Jakie może być prawdopodobieństwo, że mogliśmy wpaść, jeżeli pierwszy dzień pierwszego krwawienia miałam 25 grudnia, a z chłopakiem kochałam się dzień po miesiące, czyli 31 grudnia. Oczywiście używaliśmy zabezpieczenia, dokładnie prezerwatywy, i każdego z nas był to pierwszy raz. Powiem jeszcze, że nie było wytrysku. Proszę o pomoc...
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli współżyła Pani szóstego dnia cyklu, stosowała pani prezerwatywę  i do tego nie doszło do wytrysku, to prawdopodobieństwo ciąży jest małe (zwłaszcza jeśli ma Pani cykle 30-dniowe).
Pozdrawiam!