Czy jest możliwość zajścia w ciążę po takim stosunku?

Witam . Włożyłam krążek Adaring w 4 dniu miesiączki a w 6 dni po jego włożeniu odbyłam pełen stosunek bez dodatkowego zabezpieczenia .czy jest możliwość zajścia w ciążę ?

A dlaczego włożyła Pani krążek w czwartym dniu miesiączki? Jeśli to był Pani pierwszy krążek, a wcześniej nie stosowała Pani żadnej metody hormonalnej, to ochrona nie jest zachowana. Jeśli zaś był to 4 dzień plamienia z odstawienia i włozyła Pani planowo kolejny krążek ( po 7 dniach przerwy od wyjęcia poprzedniego), to ochrona antykoncepcyjna jest zachowana.