Czy jest możliwość, że to ciąża?

Witam. Mam pytanie odnośnie miesiączki. 9 lutego dostałam brązowe plamienia, natomiast po paru godzinach normalny kolor - czerwony. Myślałam że to okres, ale nie mam pewności gdyż było go bardzo mało, jak nigdy, trwało to 3 dni. Nigdy tak nie miałam, bo zawsze miałam obfita miesiączkę, a ta była skąpa. Czy jest możliwość że to ciąża? Dodam że ostatnie miesiączki to 14.12.2017-17. 12.2017, 10.01.2018-13.01.2018, wtedy 20 stycznia kochalam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i spuścił się we mnie. No i właśnie od 9 lutego mialam taki okres słaby (nie mam pewności czy to okres), co może być tego przyczyną? Czy w dzień stosunku mogły być dni płodne? Wgl kalendarzyka nie, ale to nie ma 100% pewności. Bardzo się denerwuje, co może być tego skutkiem. Proszę o możliwe skutki i co się z tym wiąże

Lek. Michał Lenard

Jest możliwe, że jest Pani w ciąży. Sugeruję wykonać test ciążowy, aby się upewnić. Pozdrawiam!