Czy jest normalne, że jądra ciemnieją w wieku dojrzewania?

Mam pytanie jestem w wieku dojrzewania czy jest normalne że jądra ciemnieją i jak zrobić żeby moja sperma była lepszej jakości bo raz jest biała a raz przezroczysta niewiem czym to jest spowodowane i ostatnie pytanie jak powiększyć penisa bo niewiem jak to zrobić . przepraszam ale ostatnie naperawde pytanie jak zrobić żeby jądra mnie ciągle nie swędziały ? proszem o pilną odpowiedź Anonimowy nastolatek
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Ciemnienie moszny jest procesem fizjologicznym. Co do swędzenia, być może jest jakaś infekcja/podrażnienie/uczulenie na nową bieliznę/proszek. Po badaniu lekarskim będzie można coś więcej powiedzieć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty