Czy jest szansa na ciążę 24 dni po poronieniu?

Objawy miesiączki ,ciąży czy stanu zapalnego? 24 dni temu miałam wywoływane poronienie farmakologiczne z powodu ciąży obumarłej. tydzień temu byłam na kontroli mialam pecherzyk w wielkości 25 mm, lekarz dał nam zielone światło na dalsze starania ale powiedział ze w tym cyklu nie zajde juz bo pecherzyk jest za duzy o 3 mm.Z mężem współżyliśmu następnego dnia. Od czterech dni męczą mnie nudności, nie moge jeść jestem zmęczona i mam zawroty głowy. Objawy ciąży mineły po 3-4 dniach po poronieniu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom Beta hcg i udać się do lekarza ginekologa