Czy jest szansa na in vitro?

Chcemy skorzystać z inseminacji/on vitro. Mieszkamy i pracujemy w Polsce. W jaki sposób przewieź zamrożone nasienie męża z Włoch do Warszawy? Jedną z klinik poinformowała nas że koszt przewozu to 10tys zł. Prawo w Polsce pozwala na przewoz embrionów tylko za pomocą certyfikowanych kurierów.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że najlepiej porównać ceny sprowadzenia w kilku klinikach.