Czy jest szansa na rozwój ciąży?

na wstępie powiem ze sie bardzo martwie i mam problem .miesiączke miałam 15 stycznia .w lutym spozniał mi sie okres 2 tygodnie zrobiłam test i wyszła blada mozcno kreska .28 lutego wizyta u ginekologa ciaży nie widac zalecił badanie krwi z krwi hormon wyszedł 37,8 .po tygodniu znowu wizyta u lekarza i dalaj ciaża niby jest ale ciężko ją dostrzec nastepne badanie krwi zrobione 8 marca hormon wyszed 500,1 . Z ostatniej miesiaczki lekarz stwierdził ze już powinna byc fasolka słychac serduszko a nadal nic czy są szanse że ciążą rozwinie sie jeszcze prawidłowo . dodam ze juz synka pochowałam bo miał wade serduszka potem były jeszcze dwie ciaże ktore były zagrożone i dziewczynki miały hipotrofie . czy jest szansa ze jeszcze wystko bedzie dobrze .......

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do Lekarza ginekologa