czy jest szansa na to, że jestem w ciąży?

Witam Dnia 23.03. Miałam wykonany zabieg łyżeczkowania z powodu obumarłej ciąży,około 2 tygodnie później współżyłam z mężem,W trzecim tygodniu po zabiegu pojawiło się plamienie,lekko proste ale raczej brunatne,trwało 2 dni ,nie wiem czy była to miesiączka czy nie,Wiem że okupację miałam ok.7-8.04 Bo na wizycie kontrolnej 5.04 ginekolog stwierdził iż nastąpi ona za ok.2-3dni ,nie robiłam badania beta HCG po zabiegu zrobiłam je po 32 dniach od zabiegu i wynosiło 70,33 ,testy ciążowe wychodzą z drugą bladą kreską,od 2-3 dni mam lekkie bole w podbrzuszu i uczucie rozciągania w dole brzucha,jest twardy ,czy mogę być w ciąży ?? Czy jest na to szansa ??

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jest to możliwe aczkolwiek aby stwierdzić czy jest Pani w ciąży powinna Pani udać się do ginekologa.