Czy jest szansa na wyleczenie mojego paznokcia?

Witam, od 10 lat zmaga się z problemem uszkodzenia macierzy paznokcia (po uderzeniu). W ciągu roku kilka razy paznokieć zmienia kolor na żółto brunatny, podnosi się i obcinam go, żeby nie haczyć nim, bo sprawia mi to ból. Dorasta normalny do pewnego momentu i znowu zaczyna chorować. Czy jest szansa na wyleczenie? Pozdrawiam,

Lek. Michał Lenard

Trudno Pani odpowiedzieć na to pytanie na odległość. Palec powinien być zbadany przez chirurga, lub innego specjalistę zajmującego się medycyną estetyczną, który zdecyduje o możliwościach i sposobie leczenia. Pozdrawiam!