Czy jest szansa poprawę zgryzu?

witam leczę zęby już od zawsze , mam głęboki zgryz i założoną mam protezę szkieletowa u góry i na dole gdyż wypadały wszystkie wypełnienia więc dentystka stwierdziła że rozklinujemy zgryz poprzez protezę po czym odbudowała na moich zębach 2 i 3 i obie jedynki i tu powstał problem bo one mi to jest 2 i 3 ciągle odpadają dentystka twierdzi że to nie możliwe naprawiała ją już 3 razy na gwarancji i tak każdy ząb ale ciągle odpada to co odbuduje , nie wiem co robić nie chcę wstawiać implantu na śrubkę ponieważ nie stać mnie już na to myślałam aby wyrwać oba te zęby i dostawić do protezy ale nie wiem czy i kiedy od wyrwania możliwe jest to i ile czasu będę bez protezy górnej bo boję się że jak zgryz będzie bez rozklinowania to i te jedynki mi też poodpadają jestem już tak załamana tym stanem że popadam w depresje od tego że tyle pieniędzy wydałam a dalej jestem z niepełnym uzębieniem proszę o podpowiedzi co zrobić aby w końcu pozbyć się tego problemu i mieć normalny pełny uśmiech pozdrawiam

Radzę skonsultować się dentystą który rozważy możliwość otwarcia Pani zgryzu do pozycji która nie będzie powodowała ucieczki żuchwy i w konsekwencji niszczenia Pani zębów tak jak to się dzieje dotychczas. W Trójmieście może to być np Ewa Chrzanowska lub Alicja Lass. Pozdrawiam