Czy jest szansa że ciąża rozwinie się prawidłowo?

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 11.08.2018 , podkreśle jednak, że przez 5 miesięcy miałam nieregularne miesiączki , terminy sie różniły od 4 dni do nawet 10 dni. 18tego września zrobiłam test, a nawet trzy na każdym były dwie kreski , ta druga troche jaśniejsza. 20. 09 udałam się do ginekologa , zrobił USG , pęcherzyk miał długość 3.2 mm nie było widać zarodka, Jednak lekarz u którego byłam nie wzbudził mojego zaufania, wiec 24 udałam się do innego. Na USG pęcherzyk miał 5 mm natomiast zarodek 1.3 . Czynność serca płodu miarowa , FHR ok. 90 / min . Jednak co mnie martwi z daty OM wychodzi na to ze jest to 6 tydzien, a mój ginekolog powiedział ze jak na 6sty tydzien jest pecherzyk i zarodek za mały. NIe wiem co mam o tym myslec ... dostałam tabletki na utrzymanie ciązy , mam brac je 2x1 dziennie. Za dwa tygonie na ponowne USG. Jedyne co mnie pociesza ze urósł chociaz troche w 4 dni. Mam powody do zmartwien ?? Błagam , pomóżcie mi. Jestem na zwolnieniu L4 jednak ciagle sie denerwuje, że coś jest nie tak.

Jeżeli ma Pani cykle nieregularne to nie wiadomo kiedy była owulacja, widocznie później niż Pani zakłada.Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.