Czy jest to przeciwwskazanie do depilacji laserowej?

W 2012 roku miałam operacyjnie usuwane prawe przydatki z powodu guza granicznego jajnika. Nie byłam leczona ani farmakologiczne, ani chemio-/radioterapią. Do dnia dzisiejszego nie wykryto u mnie żadnej komórki podejrzanej o złośliwość. Czy jest to przeciwwskazanie do zabiegu depilacji laserowej?

Dzień dobry, jeśli jest Pani w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym najlepiej będzie zapytać jego o to czy nie widzi przeciwwskazan, ponieważ to lekarz zna historię Pani choroby i będzie w stanie to najlepiej ocenić.
Pozdrawiam serdecznie