Czy jestem zarażony beztlenowcem?

Oddałem posiew w kierunku tlenowym wynik badania: ujemny uwagi :brak wzrostu bakterii lekarz przepisał tabletki "Metronidazol Polpharma 0,25g, dawkowanie 2x2. powiedział że jestem zarażony beztlenowcem, czy to faktycznie prawda? proszę o odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wiadomo na jakiej podstawie wysunięto to podejrzenie? Jakie dolegliwości?