Posiew z dróg moczowo-płciowych u 27-latki

witam, mam wyniki badan i kompletnie ich nie rozumiem :) prosze o pomoc!! posiew z drog moczowo-plociowych tlenowych - dodatni posiew z drog mocz-pk grzybow- ujemny identyfikacja: ENTEROCOCCUS FAECAILS +++ wzrost obfity STAPHYLOCOCCUS SPECIES ++ srednio obfity pomocy :)

Lek. Katarzyna Szymczak

Posiew jest dodatni w kierunku bakterii, proszę z wynikami udać się do lekarza, który zaordynuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam