Czy kłucie jajników, zmęczenie i widoczne żyłki na piersiach mogą być objawem ciąży?

Witam. Staramy się z mężem o dziecko. Od około 4 tygodni mam podwyższoną temperaturę (ok 37), zyly na dekolcie i piersiach (pojawiły się ponad tydzień przed miesiączka) w dzień miesiączki miałam dziwny gesty sluz, ale miesiączka zaczęła się. Trwała 3 dni w tym pierwszy dniu mocna w drugim skąpa A w trzecim plamienie. Czułam klocie jajników. Teraz jestem tydzień po "miesiączce" i nadal mam żyłki na piersiach i czuje się zmęczona. Testy ciążowe wychodziły negatywnie , ale czy moze to być jednak ciąża ? Proszę o odpowiedź

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku może Pani jeszcze wykonać badanie poziomu bhcg we krwi i w celu interpretacji wyniku udać się do ginekologa.