Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy kolano może się wykręcić?

Mam złamany piszczel i kokosy strzałkowa.. Dzisiaj sie przewróciłam i bardzo boli mnie kolano co sie mogło stać,czy kolano tez sie moze wykręcić ??
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Szanowna Pani, w momencie kiedy podczas leczenia wcześniejszgo urazu (złamania kości podudzia) dochodzi do nowego urazu w zakresie tej samej kończyny wymaga Pani kolejnej konsultacji lekarskiej - w ramach SOR lub specjalisty ortopedy. W opisanej sytuacji mogło oczywiście dojść do skręcenia stawu kolanowego. Jednak w takim wypadku powinna Pani niezwłocznie poddać się badaniu lekarskiemu w celu zweryfikowania dotcyhczasowego rozpoznania i wdrożenia odpowiedniego postępowania.Pozdrawiam

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, chirurg urazowy. Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Członek komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Transplantologii. Od 2002 roku pełni funkcję biegłego w Sądzie Okręgowym w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy