Czy kolano może się wykręcić?

Mam złamany piszczel i kokosy strzałkowa.. Dzisiaj sie przewróciłam i bardzo boli mnie kolano co sie mogło stać,czy kolano tez sie moze wykręcić ??

Szanowna Pani, w momencie kiedy podczas leczenia wcześniejszgo urazu (złamania kości podudzia) dochodzi do nowego urazu w zakresie tej samej kończyny wymaga Pani kolejnej konsultacji lekarskiej - w ramach SOR lub specjalisty ortopedy. W opisanej sytuacji mogło oczywiście dojść do skręcenia stawu kolanowego. Jednak w takim wypadku powinna Pani niezwłocznie poddać się badaniu lekarskiemu w celu zweryfikowania dotcyhczasowego rozpoznania i wdrożenia odpowiedniego postępowania.Pozdrawiam