Czy kolor kompozytu można dobrać do koloru zęba?

Witam. Ukruszyl mi się mały kawałek górnej jedynki. Czy odbudowa tego fragmentu jest możliwa do zrobienia w taki sposób, aby nie było widać, że ząb był dorobiony? Czy kolor kompozytu można dobrać do koloru zęba?

Witam,
współczesne kompozyty starają się oddać wiernie właściwy kolor zęba, co ma szczególne znaczenie w zębach przednich. Czasem trzeba skorzystać z kilku kolorów kompozytu, a trzon zęba zbudować bardziej matowy.
Pozdrawiam,
Tomasz Bigas, www.astra-dent.pl