Czy konieczna będzie w moim przypadku artroskopia?

Witam. Jestem po rekonstrukcji ACL z mięśnia czworoglowego. Operację miałem w styczniu ale nadal moje kolano nie jest stabilne. Wykonałem RMI ale nie jest jednoznaczne. Po badaniu USG dynamicznym są następujące wyniki: Niewielki wysiek przyrzepkowo boczne o gr ok 4-5 mm, bez przerosnietej błony masowej. W obrębie lakotki bocznej wewnatrzlakotkowo pozioma hipoechogeniczna linia nie dochodzące do powierzchni stawowych, sugerujące jej uszkodzenie. Lakotka przysrodkowa niejednorodna, w obrębie rogu tylnego skośna i pozioma linia nie dochodzaca do powierzchni stawowych sugerujące jej uszkodzenie / zmiany degeneracyjne. Zmiany obrazkowe ciała Hoffy. Wiazadlo poboczne przysrodkowe i boczne o zachowanej ciągłości. Ścięgna i klatka gesiej stopy w normie. Pasmo biodrowo-piszczelowe, ścięgno mięśnia podkolanowego i dwuglowego pprawidłowe. Chrząstka szklista bloczka kości udowej prawidłowa. Proszę o opinie czy konieczna będzie artroskopia i szycie lakotki.

Proszę swój wynik konsultować z ortopedą prowadzącym Pana leczenie. Nie analizujemy przypadków klinicznych z poziomu portalu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.