Czy konieczna jest operacja przepukliny kręgosłupa?

Mam pytanie dotyczące przepukliny kręgosłupa -między L5-S1, oraz wypukliny L4-L5 czy konieczna jest operacja miałem zapalenie rwy kulszowej na prawą nogę-neurolog zalecał operacje, ale po rechabilitacji teraz prawie w ogóle nie odczuwam bólu,dolegliwosci prawej nogi też przeszły w 90 procentach- czy jednak ta operacja bedzie mnie czekać?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Myślę, że jednak lekarze mają rację w Pana przypadku i trzeba będzie kiedyś się zdecydować na tą operację. To że teraz Pan nie doczuwa dolegliwości bólowych nie oznacza że one nie wrócą. Proszę zatem poważnie rozważyć zalecenie Pana neurologa. Pozdrawiam