Czy konieczne jest uzupełnianie braku jodu przez Letrox?

Dzień dobry, Mam 57 lat. Choruje na Hashimoto. Mój wynik P/CIAŁA ANTY TPO to 576 . Od kilku lat stale biorę sporą dawkę Letroxu, 75 i 100. TSH waha sie okolo 6. Od dziesiątek lat borykam się z problemami jelitowymi. Czy uzupełnianie diety witaminą D3 byłoby wskazane i co w ogóle można byłoby poradzic? Czy konieczne jest uzupełnianie braku jodu przez Letrox? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza endokrynologa i odpowiednia modyfikacja leczenia