Czy kość ramienna się zrośnie?

Dzień dobry, mam 23 lata. Dwa miesiące temu w wypadku złamałem kość ramienną. Po środku wzdłuż, niżej kilka odłamów. Założono gwóźdź śródszpikowy, 3 śruby i 3 obręcze. Noszę ortezę. Tam, gdzie były odłamki to się zrosło, a wyżej jeszcze nie całkiem. Czy wystarczy, żebym nosił ortezę jeszcze miesiąc czy muszę poddać się operacji dołożenia 2 śrub. Nie chcę być już operowany, więc czy jest szansa, że za miesiąc kość się całkiem zrośnie?

Dobry Wieczór,
Zwykle po zabiegu, który Pan opisał dochodzi do pełnego zrostu kostnego bez konieczności kolejnych zabiegów.
Jednak bez zapoznania się z ostatnimi wynikami RTG nie mogę powiedzieć jednoznacznie jak będzie w Pana przypadku.
Pozdrawiam