Czy krążek cały czas odpowiednio mnie zabezpiecza?

Stosuje krążek ginoring, wczoraj ok 21 użyłam ostatniej tj 6 globulki fluomizin czy krążek cały czas działa i odpowiednio zabezpiecza? Znalazłam kilka sprzecznych informacji i nie wiem jak zachowaniem zabezpieczenia w czasie stosunku.

Przez okres leczenia globulkami i 7 dni po jego zakończeniu proszę stosować dodatkową metodę. Btw podczas leczenia w ogóle nie powinna Pani współżyć. Mam nadzieję, że partner też jest leczony.