Czy krople do nosa zaszkodziły dziecku?

Nieświadomie użyłam kilka razy kropli do nosa na zatkany nos w 38 tygodniu ciąży, czy zaszkodziłam dziecku? Dodam że dopiero zgłębiłam temat po bardzo nasilonych ruchach dziecka, wtedy dowiedziałam się że nie mogę używać ogólnie dostępnych kropli tylko bezpiecznej np wody morskiej itp.

Nie napisała Pani jakiego preparatu Pani użyła. Leki do stosowania miejscowego (na błonę śluzową nosa) zazwyczaj nie stanowią zagrożenia dla życia i zdrowia płodu.