Czy krwawienie po pettingu jest groźne?

Dzień dobry!
Mam 17 lat ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy petting był on dość agresywny, po wszystkim zobaczyłam na majtkach brązową krew. Z kolejnym razem było tak samo. skąd się to bierze? I czy jest to groźne?
Z góry dziękuję.

Witam serdecznie,

W takim przypadku mogło dojść do otarć oraz uszkodzenia ściany pochwy. Dlatego pojawiły się krwawienia. Należy na pewien czas wstrzymać się od takich pieszczot. Gdyby jednak dolegliwości w późniejszym czasie nawracały proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam