Dziwne plamienie po pettingu - czy to może być ciąża?

Witam. 5 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting. Najpierw pieściłam go oralnie, doszło do wytrysku na jego brzuch, ja nie miałam styczności z jego spermą (nie miałam jej na rękach ani na żadnej części swojego ciała). Potem on pieścił mnie oralnie, od czasu do czasu dotykał dłonią łechtaczki. Najprawdopodobniej nie miał na rękach spermy, nawet jeśli to wytarł je o pościel. Ponadto nie wkładał mi palców do pochwy ani też nie dotykał jej wejścia. Wczoraj zauważyłam brązowe plamienia z pochwy, natomiast dzisiaj zmieniło się w delikatne krwawienie i od czasu do czasu skrzepy krwi. Planowo okres powinnam dostać za 4 dni. Zwykle przy okresie towarzyszą mi mocne bóle podbrzusza, teraz ich nie ma. Czy jest to okres, czy plamienie świadczące o ciąży? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Jeżeli nie doszło do przeniesienia spermy do dróg rodnych kobiety nie ma możliwości aby doszło do zapłodnienia.
Plamienie a następnie krwawienie najprawdopodobniej jest miesiączką.

Jeżeli będzie Pani miała wątpliwości, może Pani wykonać test ciążowy po około 2 tygodniach od współżycia.

Pozdrawiam