Czy krwawienie po zastosowaniu tabletki Vixpo jest normalne?

Witam ,od 2 msc stosuje tabletki vixpo,ostatnio przeoczylam jedna wiec zgodnie z ulotka wzielam dwie kolejnego dnia ,po tym kolejnego dnia dostalam krwawienia byla to 14 i 15 tabletka ,czy w takim przypadku to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa, mogło dojść do osłabienia skuteczności tabletek antykoncepcyjnych