Czy krzywe złożenie palca po złamaniu można skorygować?

witam jestem Łukasz mam 24lata moje pytanie jest następujące parę lat temu doszło do wypadku złamałem palec wskazujący i lekarz mi krzywo złożył od wypadku było 6lat czy teraz da się to naprawić

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza chirurga ręki, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.