Radiokulopatia wielopoziomowa kręgosłupa szyjnego

Witam. Mam radiokulopatie wielopoziomowa kręgosłupa szyjnego. Po urazie ręki często puchla i odmawiala sprawności przewodnictwo nerwowe i rezonans nic nie wykazywały w nadgarstku wkoncu rtg kręgosłupa szyjnego i diagnoza. Moje pytanie jest takie czy dretwienie i odbieranie ręki jak i brak uchwytu w niej to właśnie może być spowodowane radiolulopatia? Czy mam dalej szukać? Bo rękę mam w coraz gorszym stanie wystarczy ze się opre czy coś niose a ręka puchnie i dretwieje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza neurologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.