Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa w postaci sklerotyzacji podchrzęstnej

Z bólem i spuchniętym biodrem udałam się do lekarza- stwierdził, że to rwa kulszowa i przypisał zastrzyki i skierował na zabiegi. RTG wykazuje zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa w postaci sklerotyzacji podchrzęstnej i osteofitozy krawędziowej trzonów. Lewoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego z rotacją trzonów. Obraz radiologiczny stawów biodrowych nie wykazuje zmian. Bardzo się niepokoję, że ból nie ustępuje, ani opuchlizna nie schodzi- wzięłam już 26 zastrzyków, zabiegi- brak efektów.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac sie do lekarza rodzinnego lub ortopedy, po przeanalizowaniu wszystkich danych bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.