Czy kulka metalowa połknięta przez dziecko wyjdzie z kałem?

Pilnie potrzebuje porady lekarza chirurga dziecięcego. Moja 6 letnia córka połknęła kulkę metalową 30.03 do dzisiaj nie wydawała. Stoi w elicie grubym na wysokości wyrostka. Mamy skierowanie do szpital. Ale jest daleko. Czy kulka wyjdzie sama? Co zrobią lekarze

Gratuluję odwagi. Odpowiedzialność spoczywa na Pani. Nie radzę zwlekać z przyjęciem na chirurgie dziecieca. Poza tym proszę wziąść pod uwagę że to co pani napisała będzie tutaj widoczne. Nie wiem na co Pani jeszcze czeka. trzeba wyciągnąć endoskopem.