Czy mógł nastąpić uraz u 10-miesięcznego dziecka?

Witam, moja 10 miesięczna córka w nocy z 4 na 5 mają spadła z łóżka na którym obie spałyśmy. Łóżko ma wysokość niecałe 50 cm. Córka spadła na panele i dywanik, leżała na brzuszku. Płakała dosłownie pół minuty i zaraz zaczęła zachowywać się normalnie. Nie wymiotowała, nie straciła przytomności. na czole miała czerwone miejsce, przełożyłam zimnym i rano już nic nie było widać. Rano pojechaliśmy mimo wszystko na izbę przyjęć sprawdzić czy wszystko w porządku. Zrobili jej usg główki i brzucha, wszystko prawidłowo. Mam pytanie czy mimo że badania wyszły ok to jednak coś się mogło stać? Obserwuje ją i już wariuje, wydaje mi się że jest bardziej senna niż do tej pory. Boję się wstrząsu mózgu. Czy jeśli usg główki wyszło ok to wstrząs jest wykluczony? Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W razie niepokojących objawów jak wymioty, nieukojony płacz dziecka, powinna Pani zgłosić się ponownie do lekarza.