Przewlekły kaszel u 4-letniego dziecka

Witam, czy ktoś z Państwa mógłby mi polecić ośrodek w KRAKOWIE (przychodnie, szpitale, lekarze, kliniki itp.), w którym diagnozuje się przewlekły kaszel (chodzi o 4-letnie dziecko). Byliśmy już w szpitalu na u.Strzeleckiej i w szpitalu w Prokocimiu ale niestety dalej stoimy w martwym punkcie :( osrodek tylko w Krakowie lub w małopolsce. Córka męczy się już od ponad roku. Boję się, żeby czegoś nie przegapić. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę udać się do lekarza pediatry i poprosić o skierowanie do szpitala dziecięcego uniwersyteckiego w Krakowie.

Pozdrawiam.