Gdzie znajdę ośrodek zajmujący się leczeniem bulimii?

Bulimia. Wiem że ją mam i chcę sobie z nią poradzić. Moje pytanie. Gdzie? Będąc w domu sobie nie poradzę. Potrzebuję jakiegoś ośrodka. Może być prywatny tylko że jest mało opini na ich temat i nie wiem czy są dobre. Jest ktoś kto może jakiś polecić z własnego doświadczenia?

Dzień dobry,

Może Pani podjąć psychoterapię w formie ambulatoryjnej - prywatnie czy korzystając z państwowych ośrodków (np.: PZP).
Bądź też - podjąć się leczenia na oddziale szpitalnym, gdzie jest stosowana psychoterapia - tutaj polecam np.: Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Pododdział Psychiatrii Psychodynamicznej - z ofertą dla osób z zaburzeniami odżywiania); Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Krakowie; Klinika Nerwic IPiN w Warszawie.