Napady objadania się i prowokowanie wymiotów

Hej, jem za dużo nawet gdy nie jstm głodna, potem wymiotuje, nie wszystko ale większość lub ćwiczę po kilka godzin, jak głupia, następnego dnia, znowu dostaje jakiś napadów...czasem jak się uprze nie jem po kilka dni, gdy zjem za dużo..okaleczam się, czuje jak nad sb nie kontroluję. Wagę mam średnią, choć dla mnie i tak za wysoką; nienawidzę sb! Powiedziałam mamie o napadach i wymiotowaniu, uważa że mi przejdzie...Ale ja wiem że nie...nie wytrzymam już tego więcej! Chcę z tego wyjść, co zrobić?!

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i podjąć leczenie - w formie ambulatoryjnej (np.: w PZP lub prywatnie).
Może Pani również rozpatrzyć pobyt na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia - np.: Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Klinika Nerwic IPiN w Warszawie.