Anoreksja a ataki głodu

Od dwóch lat choruję na anoreksję.Teraz ważę 40,5kg przy wzroście 175.Chcę bardzo wyjść z tej choroby..Ale odkąd staram się jeść więcej, bardzo często pojawiają mi się takie ataki głodu, pochłaniam wtedy ogromne ilości jedzenia.Czy to normalne przy wychodzeniu z an?Jem nawet,gdy nie jestem głodna,a wręcz przepelniona.Jakby organizm chciał najeść się na zapas:(Boję sie,żeby to się nie przekształciło w jakieś kompulsywne jedzenie.Jak sobie z tym radzic?Powstrzymywac ten apetyt czy jesc mimo wszyst

Dzień dobry, jeżeli cierpiała pani lub cierpi na zaburzenia jedzenia, wychodzenie z niego powinno się odbywać pod okiem specjalisty. Z tego względu zachęcam do kontaktu z psychoterapeuta zajmującym się zaburzeniami jedzenia. Pozdrawiam.