Czy kupienie okularów antyrefleksowych zmniejszy odczucie zmęczenia oczu?

Witam , strasznie pieką mnie oczy, przez to je trę robię się zaczerwienione, używam kropel do oczu starazolin. pomagają lecz na max 2 godziny. Pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu , często 8 godzin przed monitorem, czy kupienie okularów antyrefleksowych zmniejszy odczucie zmęczenie oczu. dodam że już po 3 godzinach pracy moje oczy maja dość. nie mam żadnej wady wzroku potwierdzone badaniami u lekarza. Proszę o odpowiedz i doradzenie co uczynić aby nie dopuścić do wady wzroku.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.