Czy kwas hialuronowy powoduje pokrzywkę?

Witam W sierpniu tego roku powiekszalam usta kwasem hialuronowym 1 ml. Teraz chcialabym przed swietami powiększyć je jeszcze raz 1 ml,ale dostalam alergii pokrzywke z obrzekiem naczynioruchowym a mianowicie spuchla mi bardzo mocno gorna warga ust,jak zeszla gorna w polowie spuchla mi dolna. Biore leki antyhistaminowe ale chcialabym wiedzieć czy moge ten zabieg powtorzyc przed swietami czy kwas hialuronowy nie koliduje z moją alergia czy nic sie nie stanie. Pozdrawiam dziękuję

Najlepiej Pani problem przedyskutować z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej. Przy pierwszym podaniu kwasu nic się nie działo, co nie znaczy, że za drugim razem też wszystko obędzie się bez działań niepożądanych.