Czy łączenie Eltroxinu z innymi lekami jest bezpieczne?

Witam. Mam stwierdzoną chorobę gravesa basedowa męczę się już od 2 lat ale wyniki na dzień dzisiejszy nie wyglądają za ciekawie . TSH poniżej 0.01 ANTY TPO 390 przy normach 0-5.61)TRAB 32 (0-1.5) Ft3 7.2 (2.6-5.7) Ft 4 8.8 (9-19.1) USG tarczycy plat prawy wymiary30×27 ×70mm plat lewy 30×35×70mm cisnien o grubosci 17 mm tarczyca powiększona w całości,jednorodnie o znacznie obniżonej echogeniczności, unaczynienie wybitnie wzmożone. Dyskretne ognisko normoechogeniczne 3mm w lewym płacie innych zmian nie wykryto. Jestem na thyrozolu nie za wysokiej dawce przeważnie 15 mg przy której skacze z nadczynności w niedoczynność. Mała zmiana dawki w dół powoduje nagły spadek TSH a przy podniesienie dawki TSH idzie ponad norme nie ma szansy na ustabilizowanie pracy gruczołu. Lekarz zadecydował że wprowadzi mi thyrozol 30 mg na zablokowanie pracy tarczycy a do tego włączy Eltroxin w dawce 100 mg. Nie mam pojęcia co o tym wszystkim myśleć. Czekam na termin zabiegu usunięcia tarczycy bo już sobie nie radzę z innymi dolegliwościami spowadowanymi takimi skokami. Czy łączenie obu leków jest bezpieczne.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeśli specjalista zleca takie leczenie to ma w tym doświadczenie