Co oznacza wynik badania przy nadczynnoości tarczycy?

Witam jestem leczona na nadczynność tarczycy z Gravesa Basedowa. Na dzień dzisiejszy moje wyniki TSH poniżej 0.01 Ft3 powyżej normy Ft4 poniżej normy. Anty TOP 400 przy normie maksymalnej 5 TRAB 32. USG tarczycy wskazuje duże powiększenie tarczycy mocno unaczyniona z bardzo wzmożonym przepływem z mała cysta 3mm. Lekarz wprowadził mi dziś poza thyrozolem 30 mg dodatkowo eltroxin 100 mg. Czy to jest dobre postępowanie jestem na.liscie oczekujących ma całkowite usunięcie tarczycy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza specjalisty endokrynologa