Czy laser frakcyjny ograniczy wyskakiwanie nowych wyprysków?

Witam, W najbliższym czasie zamierzam przejść kilka zabiegów laserem frakcyjnym w celu pozbycia się blizn potrądzikowych na twarzy. Jednak nadal potrafią mi się się pojawiać wypryski na twarzy. Czy możliwe jest użycie lasera frakcyjnego w taki sposób aby zaleczył on blizny potrądzikowe oraz ograniczył wyskakiwanie nowych wyprysków?

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do stosowania skórę.