Czy laser jest w stanie usunąć 8-letni czerwony ślad na dłoniach po poparzeniu?

Dzień dobry mam pytanie.czy laser jest w stanie usunąć 8 letni czerwony ślad na dłoniach po poparzeniu i czy można go używać na wewnętrzną stronę dłoni ponieważ mam szpecące ślady z obu stron z gorącej wody.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jak bardzo rozległe są zmiany . Konieczna ocena przez dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej