Czy można usunąć skutki poparzenia z dzieciństwa?

Dzień dobry mam takie pytanie w dzieciństwie zostałam poporzona, mam poparzoną cało lewą stronę najbardziej rękę i puł lewej piersi obecnie mam 40 lat czy można no usunąć na NFZ bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Proszę skonsultować się u lekarza chirurga plastyka lub lekarza medycyny estetycznej. Dopiero po obejrzeniu stanu i rodzaju blizny lekarz oceni czy jest szansa by daną bliznę spłycić/ zlikwidować.