Jak usunąć bliznę po uderzeniu w głowę?

ok 10 lat temu przewróciłam się na na lodowisku i uderzyłam głową w lód. zrobiła mi się rana na ustach, ale nie byłam w szpitalu. Blizna (zgrubienie na wardze) jest widoczna podczas usmiechu - zaslania jedną jedynkę i chociaz kiedyś było mi to obojętne, z biegiem czasu zaczyna mi to przeszkadzać, czuję się mało komfortowo. Chcę to usunąć ale nie chcę pogorszyć sytuacji. Jakie są metody?

Witam,
są metody zachowawcze i bardziej radykalne /chirurgiczne/
by zaproponować metodę leczenia Pani przypadku trzeba bliznę obejrzeć.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastyka. Po badaniu lekarz powie jaką metodę można zastosować by usunąć, bądź spłycić bliznę.